Vraagt een gast mij waar hij in St. Moritz een goed glas kan drinken, dan noem ik de Renaissance Bar van Badrutt's Palace als een van de eerste. U vindt de bar aan Via Serlas 27, 7500 St. Moritz, Zwitserland. Het is een bar in de klassieke zin van het woord, gemaakt voor wie elegantie waardeert in een avond uit.
Drie dingen maken haar in mijn ogen bijzonder. De cocktails zijn tijdloos, en dat bedoel ik als het grootste compliment. Daarnaast is er een zorgvuldig samengestelde sigarencollectie, fijn voor wie bij een goed drankje graag een goede sigaar kiest. En dan is er de verfijnde sfeer, waarin gratie samengaat met de Zwitserse Alpen als achtergrond.
Voor mij is de Renaissance Bar een plek om te ontspannen en uzelf iets te gunnen. Ik stuur er graag een gast naartoe die rustig wil zitten, de tijd wil nemen voor zijn glas en zonder haast van de omgeving wil genieten. Verblijft u in een van onze huizen en wilt u een avond met iets meer allure, dan verwijs ik u er met vertrouwen naartoe. De combinatie van cocktails, sigaren en omgeving vind ik onvergetelijk, en ik beveel haar van harte aan.











